#1 2008-01-27 12:01:32

durodan

Administrator

Zarejestrowany: 2007-12-27
Posty: 30
Punktów :   -1 

Turniej w Dote oraz jego zasady.

Admin !!!!


Ten turniej rozgrywany pomiędzy nami w klanie będzie się rządził jedną główną zasadą a mianowicie cały turniej będzie rozgrywany na mapie antimaphak na wersji doty 6.49b AMH. Chodzi oto by nikt nikogo nie oceniał jak gra i niewybierał najlepszych momentów do contrataku bedziemy grali sprawiedliwie.
Obowiązujące mody są nastepujące -arom, -rdom. Myśle że kazdy niebedzie składał sprzeciwu.
Nad losowaniami oraz oraz podziałem meczy zajołem się sam a wiec nikt niejest pokrzywdzony, całą rozgrywke podzieliłem na grupy gdzie mecze będą rozgrywane 1v1.
             
GRUPA 1
                                            Półfinały

Durodan                                                            Durodan
             \                                                                        \
              =  Durodan                                                          =
             /                                                                        /                   
saper                                                                 Pudzian

GRUPA 2

alone
           \
            =  Pudzian
           /
Pudzian

GRUPA 3                                             
                                                                                   
Cysiek                                                                           
            \                                                                     
             =  Paweł_S                                             Paweł_S
            /                                                                          \
Paweł_S                                                                             =
                                                                                       /
GRUPA 4                                          Durodan

oszust   
           \
            =  Durodan
           /
Durodan


Oto mapa całej rozgrywki, domyslam sie że co niektórzy będą mieli jakieś pretensje odnośnie meczu oszust v Durodan
no cóż zabrakło 1 osoby wiec ja jako organizator daje karte gry meczu oszustowi żeby niebył pokrzywdzony !!!

A wiec Grupa 1 gra w poniedziałek o godzinie 9.00

Offline

 

#2 2008-02-16 21:27:39

saper

Użytkownik

10578648
Zarejestrowany: 2008-01-01
Posty: 49
Punktów :   

Re: Turniej w Dote oraz jego zasady.

nie zapisywalem ty repow a szkoda

Offline

 

#3 2008-02-17 07:38:43

durodan

Administrator

Zarejestrowany: 2007-12-27
Posty: 30
Punktów :   -1 

Re: Turniej w Dote oraz jego zasady.

Widzę że każdy ma jakiś stosowny problem do tego turnieju w dotę, może sie to wydawać oczywiste. Ale każdy miał powtarzam czas na zapisanie się do turnieju co równoważyło zgłoszenie chęci w grze z wytypowanym na dany dzień zawodnikiem. Powiedzcie mi wszyscy w czym w waszym rozumowaniu tkwi problem, na stronie wyraźnie napisane było kiedy każdy ma grać i o której godzinie, nie wspomnę na samym początku zgłosiliście sprzeciw co do godziny gry owszem wziełem to pod uwagę bo każdy od tamtego momętu zaczynał szkołę bo koniec ferii, ok została zmieniona godzina. Losowanie na grupy były ale jak najwuraźniej każdy w serdeczny sposób to jakoś olał, i co ja mam zrobić z tym fantem powiedzcie, każdy miał swój termin gry i godzine pudzian akurat musiał tego dopilnować bo składał relacje z wyznaczonego dnia turnieju na każdą pare a tu co jeden jest a drugiego niema więc nie było nic pisane zeby robić po terminie rozgrywki, niestety ten kto był wygrał walkowerem wiec co ja mam porwadzić turniej idzie dalej został mecz mój i pudziana a potem ja coś to paweł też bedzie grał tylko jakoś problemy są z hostem pudziana bo masakrycznie mu ping skacze ale to nie moja sprawa. Zastanówcie się bardzo proszę co piszecie i jak mi obrabiacie dupe, bo ja w rzdnym stopniu nie czuje sie urażony ani tez pokrzywdzony wysami zadelkarowaliscie godzine kazdego danego meczy wiec niewiem oco wam chodzi.

proszę o odpisanie na tego posta z uzasadnionymi problemami!!!!!!!

Offline

 

#4 2008-02-17 08:15:59

saper

Użytkownik

10578648
Zarejestrowany: 2008-01-01
Posty: 49
Punktów :   

Re: Turniej w Dote oraz jego zasady.

mowilem ci ze nie moglem grac w ty jebanym terminie bo net mi nie dzialal a jak juz zaczal dzialac to zagralismy, z tym ze ty powiedziales, ze to byl tylko tak dla jaj bo ty i tak wygrales. nie mogles mi tego na samy poczatku powiedziec tylko po fakcie? pewnie byla to by gra turniejowa gdybys wygral

Offline

 

#5 2008-02-17 11:35:37

Przemoo770

Użytkownik

506430
Zarejestrowany: 2007-12-28
Posty: 51
Punktów :   

Re: Turniej w Dote oraz jego zasady.

Jak dla mnie saper to brak honoru admina.Dajmy na to pudzian czekał godzinę na rywala, ten się nie mógł wstawić to pudzian zaproponował mu inny termin.Tak samo w turnieju o szamana ja vs hestler ale on sam chciał walkower.To powinien ocenić ktoś inny jak ma przebiegać turniej a nie ktoś kto bierze w nim udział.W ogóle to organizator nie powinien brać udziału w turnieju to nie byłoby takich kłopotów.Każdemu może coś wypaść więc wnioskuje o to by mecz saper durodan został powtórzony, a jak cysiek poda repy to uznanie jego zwycięstwa.

Offline

 

#6 2008-02-17 17:53:28

pudzian

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-12-27
Posty: 152
Punktów :   

Re: Turniej w Dote oraz jego zasady.

Mam tylko 2 pytania do durodana i sapera co od ich ostatniego meczu:
1)Czy na poczatku tego waszego ostatniego meczu lub przed rozpoczeciem ktos powiedzial ze to jest ten mecz turniejowy ktory musiliscie przerwac wtedy i teraz jest jego nastepny termin ??
2)Czy ktos przed rozpoczeciem meczu lub tuz na starcie rozgrywki powiedzial ze to jest mecz "dla jaj" ??

Offline

 

#7 2008-02-18 13:50:16

saper

Użytkownik

10578648
Zarejestrowany: 2008-01-01
Posty: 49
Punktów :   

Re: Turniej w Dote oraz jego zasady.

1.no to byl turniejowy wszystko bylo elegancko: mod jaki trzeba, do 2 wygranych,

2.NIE. ja sie dowiedzialem o tym ze to bylo  o nic jak napisalem do duradona dlaczego nie poprawil wyniku (ze ja wygralem)

Offline

 

#8 2008-02-18 18:20:35

durodan

Administrator

Zarejestrowany: 2007-12-27
Posty: 30
Punktów :   -1 

Re: Turniej w Dote oraz jego zasady.

Proponuje wszystkim tym co juz grali alo nawet nie, postanawiam usunąć ten turniej a mianowicie uniewarzniam go z 3 najwazniejszych powodów.
1 - stworzeniem turnieju i terminów zajołem się sam sam starałem się tego dopilnować i postarać się by każdy zagrał z osobą wyznaczoną, ale niestety olaliscie mnie!!!
2 - podejscie do tego turnieju z waszej strony to jakieś w waszym mniemaniu okazuje sie za totalną tandetą!!!!
3 - ostatni powód to moja osoba niebedzie słuzyła za jakąś głupote co niekturzy z was to jak najlepiej okazują.


chcecie sobie grac turnieje rubcie sobie je sami proste i logiczne.




Natomianst strona ma słuzyc za centrum tego klanu a nie za jakąś kknajpe gdzie menele rzucają epitetami w moją strone
surową kare narazie ponosi cysiek dostał bana na 2 tygodnie na stronie i na forum

nadal napominam i prosze ze najwarzniejsze to kultura słowa

Offline

 

#9 2008-02-18 18:38:29

saper

Użytkownik

10578648
Zarejestrowany: 2008-01-01
Posty: 49
Punktów :   

Re: Turniej w Dote oraz jego zasady.

brawo, brawo

Offline

 

#10 2008-02-25 21:43:59

TasukiRex

Użytkownik

6728229
Skąd: Chojnice
Zarejestrowany: 2008-01-16
Posty: 23
Punktów :   
WWW

Re: Turniej w Dote oraz jego zasady.

ja bym mugl cos zorganizowac ale na to potrzeba konkretnych godzin i znaczy ogulnie jak ludzie czas maja no i samych ludzi


Orak-Shakar! Wszystkie Mory strzeszcie sie! Mój pan KRUSHAK zniszczy was wszystkich!
[img=http://img219.imageshack.us/img219/4305/userbqarycs0.png]

Offline

 

#11 2008-03-08 19:24:36

cysiu06

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-01-03
Posty: 18
Punktów :   

Re: Turniej w Dote oraz jego zasady.

ale surowa kara o ja pier... i tak gowno sie z tad dowiaduje wiecej od kogos nie bede przeklinał do konca zebys nie walił slina w to co czytasz ale takiego oszołoma jeszcze nie znałem

Ostatnio edytowany przez cysiu06 (2008-03-08 19:28:19)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.narutodestiny.pun.pl www.telefonypomocy.pun.pl www.wrestling-fun-game.pun.pl www.yitian2.pun.pl www.acemu.pun.pl